Poszukujemy pracownika na stanowisko

KOORDYNATOR DS. OBSŁUGI KLIENTA

Dowiedz się więcej

Miejsce pracy: Ostrów (pow. otwocki)

Region: mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Rzetelna obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego- przyjmowanie zamówień, informowanie o statusie zamówień, wyjaśnianie niezgodności, kontrola stanu realizacji zamówienia;

  • Reprezentowanie firmy przed klientem zewnętrznym zgodnie z polityką i standardami firmy

  • Utrzymywanie i dbanie o dobre relacje z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Ewidencjonowanie zamówień w systemie ERP

  • Wystawianie faktur
  • Współpraca z Działami: Handlowym, Produkcji, Kontroli Jakości

WYMAGANIA
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność budowania relacji z klientami i współpracownikami

  • Wielozadaniowość

  • Pozytywne usposobienie i cierpliwość

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

  • Znajomość języka angielskiego – weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Umowę o pracę na cały etat

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

BENEFITY

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres HR@elafolie.pl w tytule wiadomości wpisując „Mechanik/Pomocnik Mechanika – Elektryk – Elektromechanik„.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(tj. Dz.U. z 2014r. poz.1182,1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o., z siedzibą w Ostrowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.