Ekstruzja

Ekstruzja

Podstawową działalnością firmy jest produkcja folii polietylenowych metodą wytłaczania z rozdmuchem.  Park maszynowy hali ekstruzji składa się z sześciu linii trzywarstwowych, które pracują w systemie ciągłym, produkując folię najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnym technologiom, firma wytwarza folie w zakresie grubości od 20 do 200 μm i maksymalnej szerokości 2600 mm.

Produkcja folii metodą wytłaczania z rozdmuchem, dzięki dobraniu odpowiednich parametrów i surowców, pozwala na otrzymanie produktów o zróżnicowanych właściwościach mechanicznych i fizykochemicznych, dopasowanych do potrzeb Klienta.

Wszystkie wytłaczarki posiadają możliwość aktywacji folii, za pomocą wyładowań elektrostatycznych, co powoduje modyfikację jej powierzchni, tak aby nadać jej właściwości drukowe oraz poprawić przyczepność, co jest istotne w procesie laminacji.

Firma posiada bogate portfolio folii technicznych oraz przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Ścisła współpraca z naszymi Klientami oraz wychodzenie naprzeciw ich potrzebom, powodują ciągłe powiększanie oferty o nowe, innowacyjne rozwiązania.

Skontaktuj się z naszym doradcą!

+48 (22) 789 75 67
marketing@elafolie.pl

Wyślij zapytanie