Skip to main content

Drukarnia FLEXO

Drukarnia FLEXO

Drukarnia fleksograficzna specjalizuje się w druku opakowań elastycznych – folii PE, OPP oraz CPP– dla przemysłu spożywczego, artykułów higienicznych (chusteczki, papiery toaletowe itp.).

W technice fleksodruku stosujemy najwyższej jakości cyfrowe formy drukowe i farby szybkoschnące , dzięki czemu druk wykonany tą metodą jest odporny na działanie skrajnych temperatur jakim często poddawane są opakowania do żywności.

Specjalizujemy się w 8-kolorowym druku powierzchniowym oraz rewersyjnym na podłożach transparentnych lub białych, a zadrukowana folia może być poddawana procesowi laminacji.

Utrzymanie wysokiej jakości wydruków zapewnia nam własna mieszalnia farb, wyposażona w elektroniczny system komponowania koloru oraz urządzenia pomiarowe w postaci spektrofotometrów, stosowanych w procesie ustawiania i kontroli produkcji drukarni.

Stosujemy również system kontroli koloru oparty o oprogramowanie GMG, co w połączeniu z nowoczesnymi formami drukowymi, pozwala uzyskać wysoką zgodność odbitki z wydrukiem próbnym. Dysponując dwoma drukarkami z różnorodnym zestawem wałków aniloksowych i formowych możemy drukować pełnokolorowe opakowania w szerokim zakresie raportów – od saszetek do worków i opakowań termokurczliwych dla napojów.

Skontaktuj się z naszym doradcą!

+48 (22) 789 75 67
marketing@elafolie.pl

Wyślij zapytanie