Poszukujemy pracownika na stanowisko

Sekretarka\Sekretarz

Dowiedz się więcej

Miejsce pracy: Ostrów (pow. otwocki)

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie sekretariatu
  • Obsługa przesyłek kurierskich, odbiór, wysyłka.
  • Prowadzenie rejestru odbioru przesyłek kurierskich.
  • Rejestrowanie, segregowanie i przekazywanie korespondencji wewnątrz firmy.
  • Rejestrowanie korespondencji listowej, wychodzącej w programie pocztowym
  • Elektroniczny Nadawca.
  • Prowadzenie rejestru wejść/wyjść gości.
  • Drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów.
  • Reprezentowanie firmy.
  • Przyjmowanie interesantów z zewnątrz i wewnątrz firmy.
  • Odbiór telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów.
  • Obsługa firmowej poczty elektronicznej oraz programu CRM.
  • Redagowanie pism.
  • Organizacja i obsługa zebrań, konferencji, przygotowanie sal konferencyjnych przed spotkaniami .
  • Serwowanie poczęstunku dla gości firmy, organizacja cateringu.
  • Rezerwowanie biletów lotniczych, hoteli, przy podróżach przełożonych bądź dla ewentualnych gości firmy po uprzednim uzgodnieniu.
  • Prowadzenie kart sportowych Fit Profit oraz Fit Sport pracowników firmy.
  • Bieżące sprawdzanie zapotrzebowania poszczególnych działów w art. biurowe spożywcze.
  • Ścisła współpraca z Działem Zamówień odnośnie: zamawiania artykułów biurowych, spożywczych, art. chemicznych do sprzątania powierzchni biurowych.
  • Administrowanie strony www.elafolie.pl
  • Pomoc w organizacji eventów firmowych.
  • Sprawowanie nadzoru nad zamówieniami materiałów marketingowych firmy(kalendarze, długopisy, banery etc)
  • Współpraca z firmą serwisującą maty wejściowe, ekspresy do kawy.
Wymagania:
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Miła aparycja
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym, umożliwiający kontakt z klientami zagranicznymi
  • Umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office
  • Dokładność
  • Kreatywność
  • Zaangażowanie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Godziwe wynagrodzenie
  • Kursy językowe
  • Karta Mutisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres HR@elafolie.pl w tytule wiadomości wpisując „Sekretarka\Sekretarz”.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(tj. Dz.U. z 2014r. poz.1182,1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o., z siedzibą w Ostrowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.