Poszukujemy pracownika na stanowisko

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Dowiedz się więcej

Miejsce pracy: Ostrów (pow. otwocki)

Region: mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie i wyliczenie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
WYMAGANIA:
  • 3 lata na stanowisku samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych – w szczególności spółki jawnej
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowę o pracę na cały etat / pół etatu
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres HR@elafolie.pl w tytule wiadomości wpisując „Operator Maszyn – Pomocnik Operatora Maszyn – Pomocnik Drukarza„.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych(tj. Dz.U. z 2014r. poz.1182,1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ela Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o., z siedzibą w Ostrowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.